Jesteś zainteresowany ofertą? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą i porównamy naszą ofertę.

Wypełnij formularz

Imię i nazwisko

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

zamknij

Usługi finansowe

Naszym celem w zakresie usług finansowych jest, stała współpraca z klientem poprzez dobór odpowiednich produktów finansowych (kredytów, leasing, ubezpieczeń i inwestycji)
W oparciu o współprace z doradztwem finansowym Luxbroker, staramy się zaoszczędzić czas i pieniądze naszych klientów, dobierając ofertę po przez indywidualną analizę potrzeb i możliwości.

Kredyty

Na rynku polskim funkcjonuje 27 banków oraz niezliczona ilość instytucji parabankowych.

Każda z tych instytucji ma zróżnicowaną ofertę produktową, a każdy kredyt swoją specyfikę.

W związku z powyższym, w jednych instytucjach możemy kredyt otrzymać – w innych z kolei kredyt zostanie nam odmówiony. Możemy również otrzymać propozycję z kilku banków, natomiast porównanie wszystkich parametrów takiej oferty będzie dla nas bardzo trudne, a niejednokrotnie wręcz niemożliwe. Wszystko to sprawia, że odnalezienie optymalnej oferty kredytowej może stanowić nie lada wyzwanie.

Nasi specjaliści przygotują dla Państwa optymalną ofertę kredytową, pomogą przejść przez skomplikowaną procedurę kredytową oraz dopilnują w Państwa imieniu jak najkorzystniejszych zapisów umowy kredytowej.

Bez wątpienia będzie to dla Państwa duży komfort oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

Oferujemy:

– kredyty hipoteczne
– pożyczki gotówkowe
– kredyty konsolidacyjne
– kredyty samochodowe
– kredyty dla firm
– leasing

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia są jedną z wielu metod ograniczania ryzyka. Nie ochronią nas co prawda przed samymi zagrożeniami, ale zabezpieczyć nas mogą przed ich finansowymi skutkami.Na rynku dostępna jest olbrzymia różnorodność produktów ubezpieczeniowych. Oferują one ochronę ubezpieczeniową praktycznie wszystkich sfer życia. Przy tak szerokiej palecie produktów ubezpieczeniowych, wybór odpowiedniego ubezpieczenia nie jest łatwym zadaniem.

Wielką korzyścią w dzisiejszych czasach może okazać się posiadanie własnego brokera ubezpieczeniowego. Broker ubezpieczeniowy działa na rzecz i w imieniu klienta i nie może być związany z żadnym towarzystwem ubezpieczeniowym.

Broker potrafi dobrać właściwy dla klienta zakres ochrony ubezpieczeniowej, a co za tym idzie, przedstawić mu najkorzystniejszą ofertę ubezpieczeniową.

Co więcej, broker może negocjować z ubezpieczycielem warunki umowy i wysokość składki ubezpieczeniowej oraz pośredniczyć przy likwidacji ewentualnych szkód. 

Oferujemy:

– Ubezpieczenia na życie
– Ubezpieczenia NNW
– Ubezpieczenia grupowe
– Ubezpieczenia majątkowe
– Ubezpieczenia flot samochodowych
– Ubezpieczenia komunikacyjne
– Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej
– Gwarancje ubezpieczeniowe

Inwestycje

Inwestycje to jeden z trzech obszarów rynku finansowego. W przeciwieństwie do kredytów

i ubezpieczeń, jako jedyne przyczyniają się do tworzenia naszej zamożności.
Tylko od właściwych decyzji w obszarze inwestycji będzie zależało,

czy osiągniemy postawione sobie cele.

Dodatkowymi korzyściami posiadania pieniędzy jest to, że mogą stać się one

naszym zabezpieczeniem w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń losowych,

a także mogą doprowadzić do wcześniejszej, częściowej czy całkowitej – spłaty zobowiązań.

Aby inwestycja spełniła nasze oczekiwania, należy oszacować wartość celu, określić horyzont czasowy oraz ocenić stopień ryzyka jaki jesteśmy w stanie ponieść podczas całego trwania inwestycji.

Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki oraz mnogość produktów finansowych dostępnych na naszym rynku, zaplanowanie właściwego przebiegu inwestycji wymaga nie tylko fachowej pomocy przy wyborze odpowiedniego produktu, ale również opieki i nadzoru specjalistów podczas trwania i przebiegu całej inwestycji.